Przeglądaj
 
Narzędzia
Rss Kategorie

Jak mogę wydzierżawić domeny od kogoś lub kupić je na raty?

Dzierżawę domen można rozpocząć bezpośrednio od wydzierżawiającego lub korzystając z opcji "Wydzierżaw" na stronie z ofertą na giełdzie:

- aby bezpośrednio wydzierżawić od kogoś domenę musisz wcześniej ustalić z kontrahentem warunki transakcji i poprosić go, aby wystawił dla ciebie taką transakcję (transakcję dzierżawy bezpośredniej inicjuje wydzierżawiający). Po zainicjowaniu transakcji otrzymasz e-mail z linkiem po kliknięciu którego będziesz mógł zapoznać się ze szczegółami transakcji i ją zaakceptować,

- aby wydzierżawić domenę korzystając z oferty zamieszczonej na giełdzie należy nacisnąć przycisk "Wydzierżaw" zamieszczony na stronie oferty (transakcję dzierżawy poprzez giełdę inicjuje dzierżawca). Następnie należy sprawdzić szczegóły transakcji i ją zaakceptować.

Powyższe odnosi się także do zakupu na raty, z tym, że chcąc rozpocząć transakcję za pośrednictwem giełdy należy nacisnąć przycisk "Kup na raty" widoczny na stronie z ofertą, a przed sprawdzeniem szczegółów transakcji wybrać najbardziej odpowiedni plan rat.