Przeglądaj
 
Narzędzia
Rss Kategorie

Jak mogę dodać domenę do przechwycenia?

Aby tego dokonać prosimy przejść do zakładki Przechwytuj > Wygasające domeny (odnośnik), gdzie znajduje się "Wyszukiwarka usuniętych domen" oraz prezentowane są pogrupowane w kategorie tematyczne (katalogi) wygasające nazwy z końcówką .pl. Kolejno znajdź interesującą cię domenę i zaznacz checkbox przy jej nazwie. Następnie, na dole listy, wybierz "Przechwycenie domeny" lub "Tylko próba rejestracji" i kliknij "Wykonaj dla wybranych domen" (możesz też na liście kliknąć wybraną nazwę domeny, a na stronie z "Informacją o domenie" wybrać "Przechwycenie domeny" lub "Tylko próba rejestracji", i kliknąć "Przechwyć domenę").

Drugi sposób polega na bezpośrednim podaniu interesujących cię domen w formularzu, w zakładce Przechwytuj > Zlecone do przechwycenia (odnośnik), zakładka "Zamów nowe", lub Przechwytuj > Przechwyć nowe domeny (odnośnik), wybraniu sposobu przechwytywania i zaakceptowaniu operacji przez kliknięcie przycisku "Zamów przechwycenie domeny".

Domeny z końcówką .pl można także dodawać do przechwytywania z poziomu listy wyników otrzymanych po sprawdzeniu czy dane domeny są wolne. Naciśnięcie przycisku "Przechwyć" (widocznego po kliknięciu w "+" obok nazwy domeny) spowoduje dodanie domeny do przechwytywania w wyższym priorytecie, lub dodanie domeny do listy domen oczekujących na przechwycenie (Przechwytuj > Zlecone do przechwycenia (odnośnik), zakładka "Oczekujące"), skąd, gdy zacznie wygasać, trafi na listę widoczną w Przechwytuj > Zlecone do przechwycenia (odnośnik), zakładka "Do przechwycenia".

Nasz serwis oferuje przechwytywanie domen z końcówką .pl (także .co.pl), .de, .eu, .co oraz .at, .be, .ch, .es, .fr, .lu, .it, .li, .lv, .lt, .nl, .se i przechwytywanie domen globalnych. Trzynaście ostatnich typów można dodawać do przechwytywania jedynie w niskim priorytecie. Ponadto lista domen globalnych, prezentowana w zakładce Przechwytuj > Wygasające domeny (odnośnik) po naciśnięciu odnośnika "Wyszukiwanie zaawansowane" i zmianie opcji "Rynek" na rynek domen globalnych, została, dla wygody naszych użytkowników, ograniczona jedynie do słów i fraz w języku polskim oraz najpopularniejszych fraz angielskich. Lista zawiera także domeny wartościowe z punktu widzenia pozycjonowania, tj. posiadające np. dużą ilość linków czy wysoki Page Rank.